AKMO

 

Z panią Anitą Obuchowską spotkałam się pierwszy raz ponad dwa lata temu. Na spotkanie umówiła nas moja projektantka. Wprowadzałam się właśnie do nowego mieszkania, w którym brakowało tylko detali, a mianowicie firanek i karniszy. Mieszkanie miało już swój klimat, ale brakowało tego „czegoś” dla podkreślenia charakteru. Potrzebowałam kogoś, kto pomoże mi i doradzi, aby całość miała zamierzony efekt. Tym bardziej, że sama nie wiedziałam, jak to do końca ma wyglądać.

Spotkałam się z Panią Anitą i ciężar spadł mi z serca. Wysłuchała moich oczekiwań i ewentualnych propozycji, pokazała dotychczasowy dorobek na zdjęciach i zachęciła do wykonania we wszystkich pokojach dekoracji z lnu. Do tej pory myślałam, że len jest niewdzięczną tkaniną, gniecie się i niezbyt reprezentacyjnie wygląda na oknie. Ale efekt był super, nawet mojemu mężowi się podobało.

Praca pani Anity łączy w sobie bezbłędną kompozycję, wyczucie koloru i swobodne poruszanie się w przestrzeni. To wszystko nadaje jej artystycznego wydźwięku. Potrafi spojrzeć na każdy wystrój pokoju indywidualnie i przede wszystkim - co jest dla mnie najważniejsze - słuchać.

Uważam, że każda z Pań, która zdecyduje się, aby Pani Anita pomogła jej w doborze tkanin, zaprojektowaniu i wykonaniu dekoracji wnętrz może spokojnie powierzyć swój dom w jej ręce.

Dorota Czernia

AKMO

 

Jestem bardzo zadowolona z usług pani Anity, dotychących wystroju okien w moim domu. Cenię panią Anitę za fachowe doradztwo oraz sugestie - bez narzucania swoich wyborów.
Dekoracje okien AKMO charakteryzują się bardzo dokładnym i estetycznym wykonaniem oraz ciekawymi dodatkami dekoracyjnymi.

Wiesława Radelska

AKMO

 

AKMO

 

Copyright: 2007 AKMO
Projekt i wykonanie: redF5